PODZIĘKOWANIA

HISTORIA RODZINY GENEZA NAZWISKA  REJESTR SZLACHTY

 HERB NASZEGO RODU GNIAZDO NASZEGO RODU

 

  1. Adamowi Lesień s.Stanisława Beniamina Lesień za szczerość
    i wskazanie źródła.

  2. Adamowi Wolniak za weryfikację danych i korespondencję.

  3. Agnieszce Nowickiej-Lesień zd.Pomarańska c.Romana i Elżbiety zd.Lemańczyk za obfitą pomoc w budowie drzewa genealogicznego, zdjęcia i korekty edytorskie.

  4. Aleksandrowi Pszonkiwskiemu, Siergiejowi Lisence i Jewgienowi Czernieckiemu za przygotowanie, wydanie i zindeksowanie spisu potwierdzonej szlachty z Gubernii Kijowskiej i Wołyńskiej.

  5. Annie Lisiak zd.Lesień za pomoc w budowie drzewa genealogicznego i korespondencję.

  6. Bartoszowi Lesień za pomoc w budowie drzewa genealogicznego i korespondencję.

  7. Danielowi Lesień s.Stanisława i Anny za obfitą pomoc w budowie drzewa genealogicznego i korespondencję.

  8. Danielowi Lesień s.Mariana i Stefanii (szczególne) za obfitą pomoc w budowie drzewa genealogicznego, zdjęcia, dokumenty, ciekawe historie i legendy, identyfikację osób, wskazanie
    i weryfikację źródeł oraz owocną wędrówkę po nekropoliach Kalisza.

  9. Edycie Szczepanik zd.Wolniak za weryfikację danych
    i korespondencję.

  10. dr Elenie Palinciuc za korespondencję, etymologię nazwiska, jego staropolskiej grafii i weryfikację przeprowadzonych analiz.

  11. Elżbiecie Lesień zd.Marczewska za pomoc w budowie drzewa genealogicznego i korespondencję.

  12. Elżbiecie Katarzynie Leśny zd.Marchewka za pamięć i tożsamość z rodziną Leśny.

  13. Elżbiecie Lesień zd.Wójcik za obfitą pomoc w budowie drzewa genealogicznego i korespondencję.

  14. Ewie Lesień zd.Majchrzak c.Kazimierza i Apolonii zd.Żerkowska
    za pomoc w budowie drzewa genealogicznego.

  15. Halinie Lesień zd.Bijak c.Jana i Leokadii  za pomoc w budowie drzewa genealogicznego i zdjęcia.

  16. Prof.Henrykowi Salmonowiczowi za pamięć i tożsamość z rodziną Lesień i herbem Grabie.

  17. Irenie Kuczyńskiej zd.Leśna c.Michała za szczegóły dotyczące rodziny, ciekawe historie i korespondencję.

  18. Iwonie Łaniewskiej zd.Śnieżak za weryfikację danych
    i korespondencję.

  19. Januszowi Stankiewiczowi za indeksację i zebranie materiałów dotyczących orderu Virtuti Militari i strat wojska polskiego.

  20. Jarosławowi Federowi za weryfikację danych i korespondencję.

  21. Justynie Lesień zd.Plewińska za pomoc w budowie drzewa genealogicznego i korespondencję.

  22. Kamilowi Lesień s.Jarosława i Joanny za pomoc w budowie drzewa genealogicznego i korespondencję.

  23. Karolinie Zubowicz zd.Lewandowska za pamięć i tożsamość
    z rodziną Leśny oraz poczucie humoru.

  24. Krystynie Gajowniczek zd.Lesień c.Jana i Romany za obfitą pomoc w budowie drzewa genealogicznego i korespondencję.

  25. Krystynie Lesień-Płacheckiej zd.Lesień c.Mariana Wacława
    i Marianny Wandy za obfitą pomoc
    w budowie drzewa genealogicznego, ciekawe historie i korespondencję.

  26. Krzysztofowi Lesień s.Waldemara za drzewo genealogiczne rodziny Lesień, obfitą pomoc i korespondencję.

  27. Magdzie Lesień c.Ryszarda i Anny za pomoc w budowie drzewa genealogicznego i korespondencję.

  28. dr Markowi Jerzemu Minakowskiemu za dokładną i bardzo pomocną indeksację Herbarza Polskiego Bonieckiego.

  29. Marii Jaźwieckiej zd.Bijak c.Jana za pamięć historii rodziny
    i pomoc w
    budowie drzewa genealogicznego.

  30. Michałowi Murachem Adamowiczowi za opracowanie Tatarzy
    w państwie Wielkiego Księcia Witolda.

  31. Mieczysławowi Lesień s.Mariana i Stefanii za historie, legendy, wskazanie źródeł i cenne wskazówski.

  32. Miłoszowi Juszczak s.Pawła i Marii zd.Lesień za drzewo genealogiczne rodziny Lesień.

  33. dr Mirosławowi Bańko za korespondencję i poradę językową dotyczącą braku odmiany nazwiska i jego etymologii.

  34. Mirosławowi Leśny za pamięć i tożsamość z rodziną Leśny.

  35. Patrykowi Orylskiemu za pamięć i tożsamość z rodziną Lesny.

  36. Pawłowi Wolniak za weryfikację danych i korespondencję.

  37. Piotrowi Wolniak za weryfikację danych i korespondencję.

  38. Reginie Kurach zd.Lesień c.Władysława za pomoc w budowie drzewa genealogicznego i korespondencję.

  39. Renacie Dominiak zd.Lesień c.Lucjana i Ireny za obfitą pomoc
    w budowie drzewa genealogicznego i korespondencję.

  40. Selimowi Mirza-Juszeńskiemu Chazbijewiczowi za ciekawe historie i opracowania na łamach Verbum Nobile.

  41. Stefanii Lesień zd.Kucharska c.Antoniego i Wiktorii,
    za potwierdzenie zdarzeń i identyfikację osób na zdjęciach.

  42. Tadeuszowi Gajl za korespondencję i cenne wskazówki heraldyczne dotyczące wyglądu i szczegółów herbu Grabie.